Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek StachuraRegeneracja alternatorów mielec • Wyrób Części do Urządzeń Elektromech. i Elektron. Marek Stachura


Telefon: 603 752 624

Adres: Poniatowskiego 24

Miejscowość: Mielec

Kod pocztowy: 39-300

Domena: https://skrawanieobrobka.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Wracasz właśnie od mechanika, który powiedział Ci, że niestety trzeba będzie wymienić alternator, gdyż nie ładuje akumulatora, a Ty wiesz, że to dość kosztowna sprawa? Wcale nie musisz go wymieniać, ponieważ możliwa jest regeneracja alternatorów. Niedaleko Mielca działa firma ze strony skrawanieobrobka.pl, która zajmuje się nie tylko obróbką metali, ale także naprawą alternatorów. Jest ono w stanie zdemontować i oczyścić łożyska i uzwojenie silnika, a w razie potrzeby nawet wykonać drobną część, a następnie ponownie złożyć alternator i odesłać go klientowi z gwarancją, że będzie działał jak nowy.

Przedsiębiorstwo to działa na rynku już 30 lat i przez ten czas unowocześniło swoją bazę maszyn, zaopatrując ją w najnowocześniejsze maszyny CNC. Jest to firma podejmująca się wykonania każdego zlecenia, dlatego jest w stanie poradzić sobie także z każdą prądnicą. Nie słuchaj więc mechanika, odwiedź podaną stronę i prześlij alternator, a otrzymasz go z powrotem w krótkim czasie i będziesz mógł z niego korzystać jeszcze przez wiele lat. Regeneracja prądnicy jest tańsza niż wymiana na nową. 

Data dodania: 2020-02-11

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


Abikon Producent

Jedlicze

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Wojdyła

Stalowa Wola

MUKK Architektura Wnętrz

Krosno