Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej GajdaKurtki Fjallraven


Telefon: 61 853 75 32

Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-895

Domena: https://www.trekkersport.com.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Zakup specjalnej odzieży turystycznej to rozwiązanie, które można polecić wszystkim amatorom turystyki. Ubrania takie sprawdzają się dużo lepiej podczas wszelkiego rodzaju wypraw i wycieczek niż zwykła odzież, która nie posiada pożądanych w takich warunkach cech. Nie trzeba przy tym obawiać się wysokich kosztów, gdyż produkty takie są zdecydowanie warte swojej ceny, a przy tym jeśli wybierze się propozycje dobrych marek, będą one służyć przez bardzo długi czas.

Przykładem takich wartych wyboru artykułów odzieżowych są męskie kurtki Fjallraven. Miłośnikom turystyki, którzy podchodzą do tego tematu poważnie, marki tej nie trzeba przedstawiać, gdyż jest to producent doskonałej jakości akcesoriów turystycznych. Inwestycja w nie opłaca się więc w pełni, zwłaszcza gdy skorzysta się z oferty sklepu Trekker Sport, mającego przystępne ceny.

Data dodania: 2018-08-04

OpiniaUżytkownik exickem napisał:
W sklepie Trekker Sport każdy turysta powinien znaleźć potrzebne mu artykuły. Czy będzie to odzież, obuwie czy też śpiwory - wszystko to wiodących marek z branży. Na ich jakości zawsze możemy polegać. :)
Data: 2018-08-09 11:29:11
Ocena: 4

Z OKOLICY


Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Biuro Podróży Misja Travel

Poznań