Top DesignTorby z nadrukiem


Telefon: 731052530

Adres: Henryka Sienkiewicza 55A

Miejscowość: Białystok

Kod pocztowy: 15-002

Domena: https://gadzetyupominki.com/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Sklep internetowy TOP DESIGN zajmuje się dystrybucją zróżnicowanego asortymentu. Proponuje wielofunkcyjne gadżety, które można wykorzystać jako prezent, wyposażenie biura lub domu albo przydatne drobiazgi, które po prostu warto mieć zawsze pod ręką. 

Dostawca chętnie nawiąże współpracę z firmami, które są zainteresowane personalną formą reklamy swojej marki poprzez umieszczanie logo na różnego rodzaju upominkach wręczanym klientom. Zapewnia szeroki wybór produktów, od breloków aż po torby z nadrukiem. 

Większość towaru produkowana jest przez wspomnianego realizatora, dlatego zapewnia on błyskawiczną dostawę do kupującego, bez względu na zamówioną ilość. Sklep może być dobrze przemyślanym zapleczem marketingowym dla wielu przedsiębiorstw prywatnych oraz instytucji publicznych. Podejmuje się także wykonania indywidualnych zleceń, gwarantując terminowe i zgodne z ustaleniami dostarczenie gotowego wyrobu do odbiorcy. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju przez sprawdzone firmy kurierskie.

Data dodania: 2021-10-25

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


Aura s.c

Białystok

Insperio

Choroszcz

Insperio

Choroszcz