Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiPorady prawne testament | Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Telefon: 22 308-55-00

Adres: Aleja Solidarności 119/125

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-897

Domena: https://adwokat-rodzinny.com/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Nie zawsze spadek po zmarłym krewnym wiąże się z przypływem gotówki, otrzymaniem nieruchomości itd. Czasem odziedziczone długi przewyższają wartość odziedziczonego majątku. Osoby, które ten problem dotyczy, mogą zgłosić się do adwokata Piotra Chmielewskiego. Jego Kancelaria Adwokacka służy pomocą m.in. w przypadku odrzucenia spadku. Zapewnia też porady prawne, gdy testament zostanie podważony lub gdy to klient chce go unieważnić. W przypadku chęci uzyskania zachowku po zmarłym krewnym również należy udać się do adwokata. Pan Piotr prowadzi też sprawy dotyczące dziedziczenia ustawowego, a także testamentowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami tego adwokata z Warszawy, nawiąż z nim kontakt telefoniczny lub mailowy, bądź udaj się do jego kancelarii, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00.

Data dodania: 2018-01-31

OpiniaUżytkownik Włodzimierz Kruczowski napisał:
Szybka i skuteczna porada prawna to jedna z domen kancelarii adwokackiej Piotra Chmielewskiego. Wysoka jakość świadczonych usług i szeroki zakres wiedzy spowodowały, ży wybrałem właśnie tą kancelarię.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Z OKOLICY


TanieMilitaria.pl

Warszawa

OPOKA - Wynajem koparek Warszawa

Kąty Węgierskie

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Warszawa