TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.plBongo grawitacyjne | TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


Telefon: +48883883259

Adres: Podanin 50

Miejscowość: Chodzież

Kod pocztowy: 64-800

Domena: https://jarajto.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Produkty oferowane w tym sklepie internetowym przeznaczone są dla palaczy. Klienci mogą tu zamówić różnorodne akcesoria, takie jak bletki, lufki i zapalniczki. W asortymencie dostępne są także młynki przeznaczone do mielenia suszu. Modele akrylowe, aluminiowe i drewniane wykonane są z solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Klienci mogą nabyć tu produkty w wielu kształtach i kolorach. 

W sklepie JARAJTO.PL znajdują się również fajki wodne. Miłośnicy palenia często sięgają po szklane bongo grawitacyjne. Sprawdzi się ono podczas różnych imprez i spotkań ze znajomymi. W ofercie dostępne są także zioła przeznaczone do waporyzacji, takie jak jeżówka, catuaba, dziurawiec, tatarak i melisa. Produkty te pochodzą z certyfikowanych upraw.

W sklepie można zaopatrzyć się też w olej CBD. Preparat najlepiej przyjmować doustnie. Pozyskiwany jest z konopi uprawianych bez użycia pestycydów, herbicydów i innych szkodliwych środków ochrony roślin. Jest dobrym źródłem kannabinoidów, terpenów i flawonoidów.

Data dodania: 2023-12-06

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Biuro Podróży Misja Travel

Poznań