F.S.H MAR-KURSzklarska Poręba noclegi • Hotel "Pod Szrenicą"


Telefon: +48757130910

Adres: Broniewskiego 17

Miejscowość: Szklarska Poręba

Kod pocztowy: 58-580

Domena: https://hotelpodszrenica.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Hotel opisany na stronie internetowej pod adresem hotelpodszrenica.pl to miejsce idealne do organizacji eventów biznesowych i okolicznościowych. W obiekcie znajdują się restauracja, sala konferencyjna oraz bankietowa, która pomieści aż około 70 uczestników imprezy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także noclegi w Szklarskiej Porębie, często wybierane przez turystów, którzy marzą o wypoczynku w górach. W pokojach znajdują się wygodne łóżka, pozwalające na wypoczynek po zwiedzaniu okolicznych atrakcji i wędrówkach po górskich szlakach. Ponadto zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizor. W łazience na gości czekają zestawy kosmetyków.

Do hotelu można przyjechać razem z psem. Wiele osób wybiera ten obiekt jako miejsce na urlop z najbliższymi. Okolica jest przyjazna dla dzieci w różnym wieku. W restauracji serwowane są apetyczne, przyrządzone ze świeżych, lokalnych składników dania. Pracownicy czynnej przez całą dobę recepcji dbają o pozytywną atmosferę i samopoczucie przyjmowanych gości.

Data dodania: 2023-06-30

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


E-CDP

Wrocław

Akademia LTCA

Warszawa

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław