District21Owiewki honda cbr f4 | District21


Telefon: 609 902 094

Adres: Solec 183a

Miejscowość: Solec

Kod pocztowy: 05-532

Domena: https://www.district21.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Liczba zamówień w sklepie internetowym District21.pl nie jest zaskoczeniem. Mowa o jednym z najwyżej ocenianych dystrybutorów w zakresie świetnych akcesoriów do motocykli sportowych. Rozwiązania oferowane w ramach szerokiego asortymentu zaliczane są do najlepszych, które można znaleźć w sprzedaży. Warto stawiać na odpowiednie opcje, albowiem zapewniają one wygodę użytkowania pojazdu, co ma związek chociażby z owiewkami. Przednia osłona zabezpiecza przed wiatrem i pyłem, więc przy jeździe wyczynowej jest po prostu konieczna.

Asortyment prezentowanego sklepu jest naprawdę rozbudowany. Uwzględnia plastiki dedykowane różnym modelom japońskich marek, które w kategorii ścigaczy cieszą się sporym uznaniem wśród kierowców w Polsce. Na rynku dostępne są maszyny nowe oraz używane, a ich świetne osiągi sprawiają, że chętnych nie brakuje. Owiewki do modelu Honda CBR F4 warto mieć w zapasie, aby w razie ewentualnych problemów móc je bez trudu wymieniać na nowe.

Data dodania: 2018-11-19

OpiniaUżytkownik blackwolf861 napisał:
Oferta District21 nie będzie obojętna każdemu posiadaczowi motocykla: akcesoria w dobrej jakości i przystępnej cenie. Kupowałem u nich m.in. owiewki do mojej Hondy - sprawnie obsłużyli moje zamówienie. :)
Data: 2020-06-12 12:02:46
Ocena: 3

Z OKOLICY


Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Biuro Podróży Misja Travel

Poznań