BISTROKENBISTROKEN • Obiady z dostawą Warszawa Ursynów


Telefon: 730 260 261

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-797

Domena: http://www.bistroken.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Uwielbiasz domowe obiadki, jednak sam na gotowaniu kompletnie się nie znasz. Czy to znaczy, że jesteś skazany na żywienie się na mieście? Niekoniecznie. Smaczne obiady z dostawą oferuje w Warszawie na Ursynowie Bistro KEN. Jeżeli mieszkasz blisko tego lokalu, możesz wpaść do niego bezpośrednio, w przeciwnym wypadku skorzystaj z możliwości dowozu, który kosztuje zaledwie kilka złotych.

Bistro te to doskonała opcja nie tylko dla osób samotnie mieszkających, ale również dla rodzin. Jeżeli późno wracacie do domu i nie chcecie wolnego czasu spędzać na przygotowywanie posiłku, po prostu zamówcie obiad z dostawą do domu. Któż nie lubi schabowego w panierce, devolaya, pomidorówki, czy też pierogów z mięsem? Bistro oprócz dań obiadowych oferuje również desery, napoje (w tym kompot), a także przepyszne sałatki np. grecką.

Data dodania: 2018-06-25

OpiniaUżytkownik semravou napisał:
Smaczna i w dobrych cenach - taka jest oferta tego bistro. Nie dziwi więc fakt, że ich obiady cieszą się taką popularnością na warszawskim Ursynowie. :) Obiady jak u mamy - niebo w gębie.
Data: 2019-05-28 14:10:19
Ocena: 3

Z OKOLICY


TanieMilitaria.pl

Warszawa

OPOKA - Wynajem koparek Warszawa

Kąty Węgierskie

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski

Warszawa