Auto Silniki – AutocomplexSilnik fiat ducato • https://sklep.autosilniki.pl


Telefon: 784 442 085

Adres: Księżycowa 27

Miejscowość: Osielsko

Kod pocztowy: 86-031

Domena: https://sklep.autosilniki.pl

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Uszkodzenie silnika nie musi oznaczać zakupu nowego samochodu, ponieważ w sklepie internetowym Auto Silniki można zamówić sprawną jednostkę napędową do różnych modeli pojazdów osobowych i dostawczych, między innymi aut marki Citroen, Opel, Renault, Iveco.

Wśród proponowanych artykułów znajduje się wysokoprężny silnik do Fiata Ducato o pojemności 2.0, 2.2 i 2.3 l, który został dostosowany do potrzeb samochodów dostawczych. Sprzęt charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, świetnie pracuje nawet przy znacznym obciążeniu. Motor jest wydajny, nie wymaga dużej ilości oleju napędowego, aby poprawnie działać.

Wszystkie silniki są sprawne, odnowione przez doświadczonych mechaników. Każdy motor jest testowany przed wysłaniem go do klienta. Podmiot może podjąć współpracę z przedsiębiorcami szukającymi terminowej firmy, która zajmie się konserwacją silników czy różnymi pracami blacharskimi i lakierniczymi. Więcej informacji na temat świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej.

Data dodania: 2022-12-11

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

Kęsowo