Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-ZałęckaKancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka • Kancelarie adwokackie toruń


Telefon: 781 939 654

Adres: Szewska 2

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Domena: http://www.duracz-zalecka.pl

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Adwokat Izabela Duracz-Załęcka to członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu. Zdobyła doświadczenie zawodowe w trakcie aplikacji odbywanej w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

 

Jeśli zatem chodzi o kancelarie adwokackie na terenie Torunia, ta prowadzi działalność z zakresu prawa rodzinnego (regulującego życie rodzinne), cywilnego (sprawy dotyczące osób fizycznych oraz przedsiębiorców), karnego (zbiór norm regulujących odpowiedzialność karną za czyny zabronione), spadkowego (sprawy łączące się z przejściem praw i obowiązków po śmierci podmiotu, któremu przysługiwały)czy wykroczeń.

 

Kancelaria kieruje się przepisami obowiązującego prawa. Oznacza to, że unika zatem konfliktów interesów, zachowuje zasadę tajemnicy zawodowej w stosunku do wszelkich informacji uzyskanych od osoby zainteresowanej. Każde przedstawione zagadnienie podlega szczegółowej analizie, ażeby wybrać właściwe rozwiązania. Klient ma prawo do orientowania się o wszystkich poczynionych przez adwokata krokach  - na każdym etapie danej sprawy. 

Data dodania: 2019-03-27

OpiniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Z OKOLICY


ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

Trust Bydgoszcz

Bydgoszcz

Salon Meblowy Luksus Meble

Czernikowo