Auto67Wynajem aut w Szczecinie


Telefon: +48 881 67 67 67

Adres: Jagiellońska 67B

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-382

Domena: https://auto67.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Posiadanie samochodów firmowych, czy to osobowych, czy na przykład dostawczych, jest na pewno pod pewnymi względami wygodne. Nie da się jednak ukryć, że pociąga to za sobą więcej utrudnień niż udogodnień, a przede wszystkim - duże koszty. Często więc może się okazać, że lepszym wyjściem jest wynajem aut. W Szczecinie można znaleźć wypożyczalnię oferującą wynajmowanie samochodów osobowych, dostawczych, a nawet lawet, na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

Z takiego wyjścia warto skorzystać zwłaszcza wtedy, gdy samochodów w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą potrzebuje się tylko raz na jakiś czas. W takim przypadku na pewno nie opłaca się kupować pojazdów i ich utrzymywać, zwłaszcza że samochody szybko tracą na wartości. Oferta krótko- i długoterminowego wynajmu w firmie Auto67 jest zaś niezwykle korzystna.

Data dodania: 2018-05-31

OpiniaUżytkownik onsoute napisał:
Według mnie wynajem samochodów, czy to w krótkim czy długim terminie, to świetny pomysł na obniżenie kosztów działalności - nie musimy kupować aut, kiedy są nam potrzebne w danym okresie.
Data: 2018-08-14 12:59:21
Ocena: 4

Z OKOLICY


Wykładziny Biurowe

Szczecin

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

Szczecin

Kapitan Cook

Luboń