Auto-BlakLakiernik samochodowy Auto-Blak Warszawa


Telefon: +48 22 899 19 66

Adres: Farbiarska 25a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-862

Domena: https://auto-blak.pl/

Dodaj Ocene (0 z 0 głosów)
OPIS

Kiedy Twój samochód brał udział w stłuczce, z pewnością nosi jej znamiona na sobie. W tym wypadku z pomocą przychodzi lakiernictwo samochodowe. W Warszawie usługi blacharsko-lakiernicze można znaleźć w ofercie firmy AUTO-BLAK, która na polskim rynku działa już od wielu lat. Świadczy serwis zarówno mniej, jak i bardziej znanych marek. Z jej oferty mogą korzystać osoby prywatne i firmy.

AUTO-BLAK posiada spore doświadczenie, co sprzyja wysokiemu poziomowi oferowanych usług. Firma otrzymała dotychczas certyfikat za jakość. Jej domeną jest również wynajem samochodów. W ofercie można znaleźć samochody osobowe marki Skoda, które dobrze się sprawdzą w polskich warunkach. Jeśli potrzebujesz fotelika dla dziecka, to go także bez problemu znajdziesz w ofercie firmy. Na auto-blak.pl możesz dowiedzieć się więcej na temat tej firmy.

Data dodania: 2018-02-17

OpiniaUżytkownik erails napisał:
Napiszę najkrócej, jak się da - Auto-Blak to przede wszystkim wysoki poziom świadczonych usług lakierniczych czy mechanicznych. Trzeba przyznać, że kompleksowo i profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. :)
Data: 2019-05-23 15:52:35
Ocena: 3

Z OKOLICY


TanieMilitaria.pl

Warszawa

Wolka 24 Hurt

Wólka Kosowska

Hagler Services Sp. z o.o.

Warszawa